Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HOLMSTRAND, Cajsa (född 1956): (3 st) Kuber, signerade Cajsa Holmstrand, färgserigrafier, samma motiv numrerade EA, 1/100, 26/100, bladmått ca 62,5x44 cm
Ytslitage
285040
2014-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här