Cajsa Holmstrand serigrafier

Cajsa Holmstrand serigrafier
Cajsa Holmstrand serigrafier
Cajsa Holmstrand serigrafier
Cajsa Holmstrand serigrafier
Cajsa Holmstrand serigrafier
Cajsa Holmstrand serigrafier

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HOLMSTRAND, Cajsa (född 1956): (3 st) Kuber, signerade Cajsa Holmstrand, färgserigrafier, samma motiv numrerade EA, 1/100, 26/100, bladmått ca 62,5x44 cm

Ytslitage

285040

2014-12-24