Olle Hanspers kopparstick

Olle Hanspers kopparstick
Olle Hanspers kopparstick

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANSPERS, Olle (1923-2012): "Address to a Haggis", signerad och daterad Olle Hanspers 1991, kopparstick, 28/150, bildmått ca 64x39 cm, oramad

Smärre hanteringsveck i marginalen

285045

2014-12-24