Ring platina diamanter 1930-tal
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
RING, platina, 3 gammalslipade diamanter totalt ca 0,70 ct samt mindre åttkantslipade diamanter, millegriffe, GBG Guldsmeds & Gravyratelier, Svenson & Alexandersson, Göteborg 1939, ringstorlek ca 18 mm, i etui
Smärre lagning vid en kant
285055
2014-12-24