Lennart Olausson torrnål

Lennart Olausson torrnål
Lennart Olausson torrnål
Lennart Olausson torrnål
Lennart Olausson torrnål
Lennart Olausson torrnål
Lennart Olausson torrnål

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLAUSSON, Lennart (född 1944): (3 st) "Hus vid Thamsen", "Bonita la Gomera", "Fisk la Gomera", torrnål, signerade och daterade Lennart Olausson 87, P.T., bildmått ca 25x20 cm, oramade med passepartout

285059

2014-12-24