Lennart Olausson torrnål
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OLAUSSON, Lennart (född 1944): (3 st) "Hus vid Thamsen", "Bonita la Gomera", "Fisk la Gomera", torrnål, signerade och daterade Lennart Olausson 87, P.T., bildmått ca 25x20 cm, oramade med passepartout
285059
2014-12-24