Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHANSSON, Helge (1886-1926): Kustlandskap, signerad o daterad Helge Johansson 09, olja på duk, 42x78 cm,
Historik: Inköpt på Nordéns auktioner
Duklagning
285067
2014-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här