Arthur Percy oljemålning

Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PERCY, Arthur (1886-1976): Landskap med väderkvarnar, Öland, signerad och daterad Percy 1945, olja på duk, 53x63 cm

285068

2014-12-24