Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
NORDLING, Adolf Fredrik (1840-1888): Marint motiv, signerad A Nordling, olja på duk, höjd ca 77x97 cm
Krackeleringar, smärre färgbortfall, oramad
285069
2014-12-24