Adolf Fredrik Nordling oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

NORDLING, Adolf Fredrik (1840-1888): Marint motiv, signerad A Nordling, olja på duk, höjd ca 77x97 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall, oramad

285069

2014-12-24