Carl Otto Hultén litografi

Carl Otto Hultén litografi
Carl Otto Hultén litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HULTÉN, Carl Otto (född 1916): Komposition, signerad CO Hultén, färglitografi, 54/100, 78x57 cm

285072

2014-12-26