Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVENSSON, Sven (1906-1999): Landskap, Öland, signerad och daterad Sven Svensson 1975?, olja på pannå, 59x67 cm
285075
2014-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här