Sven Svensson oljemålning

Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENSSON, Sven (1906-1999): Landskap, Öland, signerad och daterad Sven Svensson 1975?, olja på pannå, 59x67 cm

285075

2014-12-24