Teodor Staaff oljemålning

Teodor Staaff oljemålning
Teodor Staaff oljemålning
Teodor Staaff oljemålning
Teodor Staaff oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STAAFF, Teodor (1800-tal): "Porträtt av Fru Gustilda Montan, född Staaff", intygat à tergo, olja på duk, 29x24,5 cm

285083

2014-12-24