Bert-Håge Häverö färglitografi
2014-12-24
285084
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): "Norrtelje", signerad och daterad Bert-Håge Häverö -79, 179/360, färglitografi, ca 38x45 cm