Spegel stockholmsarbete i empire
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SPEGEL, stockholmsarbete i empire, dekor delvis träskuren och pastellage, förgylld med polerat guld och slagmetall, överstycke med dekor av bla lyra, gardinfestong och strålande stjärna, silverfolierat glas, 183x83 cm
Smärre skador, slitage, senare glas
285087
2015-01-28