Carl Harry Stålhane krita

Carl Harry Stålhane krita
Carl Harry Stålhane krita
Carl Harry Stålhane krita
Carl Harry Stålhane krita

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STÅLHANE, Carl Harry (1920-1990): Modell, signerad och daterad Paris 28-8-48 Carl H Stålhane, rödkrita, ca 35x196 cm

Oramad

285088

2014-12-24