Reinhold Norstedt oljemålning

Reinhold Norstedt oljemålning
Reinhold Norstedt oljemålning
Reinhold Norstedt oljemålning
Reinhold Norstedt oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NORSTEDT, Reinhold (1843-1911): Vinterlandskap, signerad och daterad Reinhold Norstedt 187?, olja på pannå, 20x15 cm
Historik: Utställningsetikett Prins Eugens Waldermarsudde

285089

2014-12-24