Torsten Palm etsningar

Torsten Palm etsningar
Torsten Palm etsningar

Klubbat för:

1 100 SEK

1 000 SEK

PALM, Torsten (1885-1934): Kompositioner, signerad T.Palm. etsningar, numrerade 4/5, 8,5x12 resp 11,5x15,5 cm

285092

2014-12-24