Johan jacob Bennetter olja

Johan jacob Bennetter olja
Johan jacob Bennetter olja
Johan jacob Bennetter olja
Johan jacob Bennetter olja
Johan jacob Bennetter olja
Johan jacob Bennetter olja

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JOHAN JACOB BENNETTER (Norge, 1822-1904): Nattlig hamnvy, signerad olja på duk, 64x90 cm

Krackelyrer, smärre färgbortfall

285095

2014-12-28