Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JOHAN JACOB BENNETTER (Norge, 1822-1904): Nattlig hamnvy, signerad olja på duk, 64x90 cm
Krackelyrer, smärre färgbortfall
285095
2014-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här