Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ARSENIUS, John (1818-1903): Stallinteriör, signerad och daterad J. Arsenius 1877, olja på duk, 43x54 cm
PROVENIENS: SAV Stora Kvalitén 2005-11-30 #1932
Ramskador
285123
2014-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här