John Arsenius olja

John Arsenius olja
John Arsenius olja
John Arsenius olja
John Arsenius olja
John Arsenius olja
John Arsenius olja

Klubbat för:

12 500 SEK

Schätzwert

15 000 SEK

Beschreibung

ARSENIUS, John (1818-1903): Stallinteriör, signerad och daterad J. Arsenius 1877, olja på duk, 43x54 cm
PROVENIENS: SAV Stora Kvalitén 2005-11-30 #1932

Zustandsbeschreibung

Ramskador

285123

2014-12-27