Klubbat för:
12 500 SEK
Schätzwert
15 000 SEK
Beschreibung
ARSENIUS, John (1818-1903): Stallinteriör, signerad och daterad J. Arsenius 1877, olja på duk, 43x54 cm
PROVENIENS: SAV Stora Kvalitén 2005-11-30 #1932
Zustandsbeschreibung
Ramskador
285123
2014-12-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner