Fredrik Lönnroth olja

Fredrik Lönnroth olja
Fredrik Lönnroth olja
Fredrik Lönnroth olja
Fredrik Lönnroth olja
Fredrik Lönnroth olja
Fredrik Lönnroth olja

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LÖNNROTH, Fredrik (1823-1880): Två hästar i stallet, signerad Fr. Lönnroth. Olja på duk, 48x59 cm
PROVENIENS: SAV Stora Kvalitén 2005-11-30 #1980

285127

2014-12-27