Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LIND, Axel (född 1907): Havsmotiv med småbåtar, signerad Axel Lind, olja på duk, 50x61 cm
Liten fläck med färgbortfall
285136
2014-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här