Peder Duke två färgserigrafier

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DUKE, Peder (1938-2003): (2) Kompositioner, 1992 resp 1993, signerade Peder Duke, numrerade ur 200 resp. 300 upplagor, färgserigrafier, bildmått 51x46 resp 36x28 cm, oramade

285138

2014-12-27