Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DUKE, Peder (1938-2003): (2) Kompositioner, 1992 resp 1993, signerade Peder Duke, numrerade ur 200 resp. 300 upplagor, färgserigrafier, bildmått 51x46 resp 36x28 cm, oramade
285138
2014-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här