Vinkylare
Valmis
2014-12-23
285141
| Korkein tarjous | 8 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
VINKYLARE, 1800-tal, England, mahogny, benavslut med claw and ball, beslag i mässing, insats i zinkplåt, höjd ca 52, 29x29 cm
Sprickor, skador