Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
WOLFF Ann (tidigare Wärff, född 1937): Figurkomposition, signerad och daterad Ann Wolff 87, 77/120, färgetsning, ca 49x26,5, oramad
Smärre kantveck
285165
2014-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här