Ann Wolff etsning

Ann Wolff etsning
Ann Wolff etsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WOLFF Ann (tidigare Wärff, född 1937): Figurkomposition, signerad och daterad Ann Wolff 87, 77/120, färgetsning, ca 49x26,5, oramad

Smärre kantveck

285165

2014-12-24