Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "LAND", signerad Joakim Allgulander, 51/210, färglitografi, 45,5x84 cm
Ej ramad, smärre obetydlgit hanteringsveck i övre högre hörn
285168
2014-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här