Grafikhurts

Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAFIKHURTS, 2 delar, 10 lådor, totalmått: höjd 71, 99x68 cm

Slitage, smärre fanérskador

285169

2014-12-24