Skrin 1800-tal

Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIN, 1800-tal, empir, faner i mahogny, beslag i mässing, lejontassar, höjd ca 10, 22x17 cm

Slitage, nyckel saknas

285174

2014-12-23