Läslampa

Läslampa
Läslampa
Läslampa
Läslampa
Läslampa
Läslampa

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LÄSLAMPA, 1800-tal, boilottemodell, mässing med bemålad skärm i plåt, höjd ca 40 cm

Smärre slitage, senare borrad/elektrifierad

285181

2014-12-23