Eldskydd

Eldskydd
Eldskydd
Eldskydd
Eldskydd

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ELDHUNDAR, 1 par, GNISTSKYDD, 1900-tal, höjd ca 10-26, längd ca 2837 cm

Slitage

285182

2014-12-23