Hans Wigert oljemålning
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
WIGERT, Hans (född 1932): "Skogsulven", signerad och daterad à tergo Hans Wigert Grundsunda 1982, olja på duk, 54x54 cm
Utställning: John Bauer-utställningen, Millesgården, Lidingö 1993-1994
285189
2014-12-26