Oljemålning signerad Plessner

Oljemålning signerad Plessner
Oljemålning signerad Plessner
Oljemålning signerad Plessner
Oljemålning signerad Plessner
Oljemålning signerad Plessner
Oljemålning signerad Plessner

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PLESSNER, Rudolf (född 1889): Stadsmotiv med droskor, olja på duk, signerad R Plessner, 63x90cm

285192

2014-12-25