Helmer Osslund oljemålning
Valmis
2014-12-25
285193
| Korkein tarjous | 13 000 SEK |
| Arviointi | 15 000 SEK |
OSSLUND, Helmer (1866-1938): Afton vid Ångermanlandkusten, signerad Helmer Osslund, olja på pannå, 26x35 cm