Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
ÅKERMAN, Mats (född 1956): Flanören, signerad Mats Åkerman -08, numrerad 42/95, serigrafi, bladmått ca 56x63 cm
Ej ramad
285197
2014-12-24