Elsa Ström oljemålning

Elsa Ström oljemålning
Elsa Ström oljemålning
Elsa Ström oljemålning
Elsa Ström oljemålning
Elsa Ström oljemålning
Elsa Ström oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STRÖM- CIACELLI, Elsa (1876-1952): Blomsterstilleben, signerad E Ström April 1897, olje på duk, 45x28 cm

Krackeleringar

285201

2014-12-30