Fåtöljer mocka

Fåtöljer mocka
Fåtöljer mocka
Fåtöljer mocka
Fåtöljer mocka
Fåtöljer mocka
Fåtöljer mocka
Fåtöljer mocka
Fåtöljer mocka
Fåtöljer mocka
Fåtöljer mocka

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 2 st, 1900-tal, med dekornitar, klädsel i gråbrun mocka, hjultrissor

Smärre skador och fläckar

285214

2015-01-15