Hallbord Oriel Harwood
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HALLBORD, med skiva i imitaionsmåleri, design Oriel Harwood, bronspatinerad konstmassa, gjutna i form av grenar och lövornament, delvis bronserade, höjd ca 76, 160x80 cm
PROVENIENS: Inköpt på David Gill Gallery i London
Kantstött, slitage
285218
2015-01-15