Hallbord Oriel Harwood

Hallbord Oriel Harwood
Hallbord Oriel Harwood
Hallbord Oriel Harwood
Hallbord Oriel Harwood
Hallbord Oriel Harwood
Hallbord Oriel Harwood
Hallbord Oriel Harwood
Hallbord Oriel Harwood

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HALLBORD, med skiva i imitaionsmåleri, design Oriel Harwood, bronspatinerad konstmassa, gjutna i form av grenar och lövornament, delvis bronserade, höjd ca 76, 160x80 cm
PROVENIENS: Inköpt på David Gill Gallery i London

Kantstött, slitage

285218

2015-01-15