Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
TALLRIK, glaserat mjukt porslin, Bow, England 1700-tal, dekor av blommor och fjäril i blått, diameter 22,5 cm
Zustandsbeschreibung
Mindre brättesnagg
285246
2014-12-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner