Tallrik Bow England 1700-tal

Tallrik Bow England 1700-tal
Tallrik Bow England 1700-tal
Tallrik Bow England 1700-tal
Tallrik Bow England 1700-tal

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

TALLRIK, glaserat mjukt porslin, Bow, England 1700-tal, dekor av blommor och fjäril i blått, diameter 22,5 cm

Zustandsbeschreibung

Mindre brättesnagg

285246

2014-12-25