Reinhold Ljunggren litografier

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st, Utsikt från Gustav Adolfstorg mot Stockholms slott resp Landskap med stenmur, signerade R. Ljunggren, 96/310 resp 173/310, litografier, 96x31 resp 23x36 cm

285247

2014-12-25