Reinhold Ljunggren litografier
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st, Utsikt från Gustav Adolfstorg mot Stockholms slott resp Landskap med stenmur, signerade R. Ljunggren, 96/310 resp 173/310, litografier, 96x31 resp 23x36 cm
285247
2014-12-25