Roberto Matta färgetsning

Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition, signerad Matta, EA, färgetsning, 49x68 cm

285250

2014-12-25