Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KRALLIS, Jorgo (född 1937), "Adam", signerad, 143/200, färgetsning, 36,5x24,5 cm
285253
2014-12-25
Gör en kostnadsfri värdering här