Jorgo Krallis färgetsning

Jorgo Krallis färgetsning
Jorgo Krallis färgetsning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KRALLIS, Jorgo (född 1937), "Adam", signerad, 143/200, färgetsning, 36,5x24,5 cm

285253

2014-12-25