Urna troligen Persien
Closed
2014-12-25
285255
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
LOCKURNA, 1800/1900-tal, troligen Persien, mässing, höjd 62 cm
Bucklor, skador