Urna troligen Persien

Urna troligen Persien
Urna troligen Persien
Urna troligen Persien
Urna troligen Persien
Urna troligen Persien
Urna troligen Persien
Urna troligen Persien
Urna troligen Persien

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOCKURNA, 1800/1900-tal, troligen Persien, mässing, höjd 62 cm

Bucklor, skador

285255

2014-12-25