Harald Sallberg tusch resp etsning ölandsmotiv
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SALLBERG, Harald (1895-1963) (2 st): "Blommor invid en gärdesgård Öland" (omslag till Knut Hagbergs bok Öland) samt Vattendrag vid räls, signerade Harald Sallberg och etsningen numrerad 301/310, tusch resp etsning
285266
2014-12-25