Tekannor lergods
2014-12-25
285271
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TEKANNOR, 4 st, lergods, England resp Kina, 1900-tal, formpressad dekor, höjd ca 8-10 cm
Mindre nagg.