Tekannor lergods

Tekannor lergods
Tekannor lergods
Tekannor lergods
Tekannor lergods
Tekannor lergods
Tekannor lergods
Tekannor lergods
Tekannor lergods
Tekannor lergods
Tekannor lergods

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEKANNOR, 4 st, lergods, England resp Kina, 1900-tal, formpressad dekor, höjd ca 8-10 cm

Mindre nagg.

285271

2014-12-25