Kopparkärl Persien

Kopparkärl Persien
Kopparkärl Persien
Kopparkärl Persien
Kopparkärl Persien

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPARKÄRL, Persien, 1800/1900-tal, rikt dekorerad med punsad dekor i form av bl a blommor, påfåglar och hjortar, höjd 33, diameter 35 cm

Bucklor

285280

2014-12-25