Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOPPARKÄRL, Persien, 1800/1900-tal, rikt dekorerad med punsad dekor i form av bl a blommor, påfåglar och hjortar, höjd 33, diameter 35 cm
Bucklor
285280
2014-12-25
Gör en kostnadsfri värdering här