Lennart Aschenbrenner litografi
2014-12-25
285292
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ASCHENBRENNER, Lennart (född1943): Box 266, signerad och daterad Aschenbrenner -69, färglitografi, 57/300, ca 42x31cm