Böcker Charles Dickens 1850-tal 1900-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÖCKER, 3 st, Charles Dickens, "Bleak House", London, Bradbury & Evans 1853,
illustrationer av H. K. Browne, "Little Dorrit", London, Bradbury & Evans 1857,
illustrationer av H. K. Browne, "Great expectations", Thomas Nelson and Sons, inget årtal
Mindre skador och slitage, gulnade med fläckar.
285294
2014-12-25