Bok Charles Dickens David Copperfield 1850

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOK, Charles Dickens, "The Personal History of David Copperfield", London, Bradbury and Evans 1850, illustrationer av H. K. Browne, första utgåvan

Mindre skador och slitage, något gulnade sidor med fläckar.

285297

2014-12-25