Sven Jonson

Sven Jonson
Sven Jonson

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JONSON, Sven (1902-81): Karlavagnen, signerad Sven Jonsson, 145/390, färglitografi, ca 35x43 cm

285302

2014-12-25