Böcker C Dickens 1865 Our Mutual Friend I-II
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BÖCKER, 2 st, Charles dickens, "Our Mutual Friend" I-II, London, Chapman and Hall 1865, illustrationer av Marcus Stone, första upplagan
Smärre skador och slitage, något gulnade med fläckar.
285305
2014-12-25