Böcker C Dickens 1865 Our Mutual Friend I-II

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÖCKER, 2 st, Charles dickens, "Our Mutual Friend" I-II, London, Chapman and Hall 1865, illustrationer av Marcus Stone, första upplagan

Smärre skador och slitage, något gulnade med fläckar.

285305

2014-12-25