Friedensreich Hundertwasser färgserigrafi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HUNDERTWASSER, Friedensreich (Österrike1928-2000): Hommage à Schröder Sonnenstern, 1972, stämpelsignerad och numrerad 03442/4200, färgserigrafi med metallprägling, bladstorlek ca 100x70 cm

285307

2014-12-25